girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Ličio – jonų baterijos

Kaip ir rūgštinių baterijų atveju, MIDAC sukūrė ir išvystė savo ličio jonų baterijų technologiją. Kaip pat sako tam, kad galėtų kontroliuoti kokybę ir baterijos ilgaamžiškumą kiekviename etape. Kartu su baterijomis visuomet yra įdiegta ir diagnostinė sistema, kuri turi savo neužrakintą CanBus sąsają. Tokiu būdu pasirinkus tinkamą įkroviklį, baterijos tarnavimo laiką galima prailginti dvigubai. Standartinis baterijos tarnavimo laikas yra ne mažiau nei 3750 pakrovimo / iškrovimo ciklų, jeigu iškrovimo lygis būna ne gilesnis nei 80%. Kuo baterijos iškrovimo lygis mažesnis, tuo tarnavimo laikas ilgesnis, todėl šią bateriją galima drąsiai krauti tuomet, kuomet patogu, arba teisingiau sakant, tuomet, kuomet reikia. Baterija yra visiškai nereikalaujanti jokios priežiūros. Gamintojas primygtinai rekomenduoja kartu su baterija įsigyti ir įkroviklį su specialia programine įranga, nes tik tokiu atveju gali būti užtikrintas maksimalus ilgaamžiškumas – 5000 – 7000 pakrovimo ciklų. 

Ličio – jonų baterijos

      Šiais baterijas tikslinga naudoti ten, kur dėl įvairių priežasčių netinka naudoti kitos baterijų technologijos. Įprastam naudojimui geriau rinkti įprastas technologijas, nes ličio jonų baterijų kaina yra nuo 3 iki 5 kartų didesnė, nei įprastų baterijų. Jeigu naudojimas dar ir originalus įkroviklis, tai bendra įkroviklio + baterijos paketo kaina gali būti iki 5 – 7 kartų didesnė už įprastą. Aišku, tarnavimo laikas realiomis sąlygomis taip pat yra apie 5 kartus ilgesnis, o jeigu vertinat specialias baterijas, tokias kaip gelinės ar rūgštinės neaptarnaujamos baterijos, tai ličio baterijos tarnauja iki 10 – 12 kartų ilgiau, nors investicijos kaina yra tik apie 3 – 5 kartus didesnė. Neretai būna, kad viena ličio jonų baterija pergyvena 2 – 3 technikos vienetus, į kuriuos ji būna įdėta. 


Litis.png

Techniniai duomenys ir charakteristikos

     Rimtos ir nuolat gilėjančios aplinkosauginės problemos pagaliau paskatino naujų technologijų vystymą, galinčių drastiškai sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir skatinančių
panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, tokiu būdu drastiškai mažinančios iškastinio kuro naudojimo apimtis. Šiame procese energijos paskirstymas ir kaupimas yra
fundamentalus veiksnys, kuris yra priklausomas nuo efektyvesnių ir švaresnių energijos kaupimo sistemų vystymo. Midac Spa tiki, kad ličio - jonų technologija yra pirmas realus
žingsnis siekiant patenkinti rinkoje augančius energijos kaupimo poreikius.

   Ličio baterijos yra gaminamos pasitelkiant visiškai naujas, didelio efektyvumo technologijas. Skirtingai nei bet kuri kita rinkoje egzistuojant technologija, jos turi kur kas geresnį energijos kaupimo balansą vertinant nuosavą baterijos svorį su galimu sukaupti maksimaliu energijos kiekiu. Ličio jonų baterijos atlaiko nepalyginamai didesnį pakrovimų / iškrovimų ciklų skaičių nei bet kuri kita klasikinė technologija. Ilgesnė tarnavimo trukmė ir didesnis efektyvumas daro jas patrauklesnėmis, lyginant su tradicinėmis baterijomis. Pats „ličio – jonų“ pavadinimas iliustruoja visą eilę skirtingų elektrocheminių technologijų, kurių visų pagrindas yra ličio jonai. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, būtina labai atsakingai pasirinkti tinkamiausią elektrocheminę technologiją. Didelė Midac patirtis su skirtingais baterijų tipais leidžia pasiūlyti geriausius adaptuotus sprendimus konkretiems baterijų poreikiams tenkinti.

Midac gamina 3 skirtingų technologijų Ličio - jonų baterijas: LFP - ličio geležies fosfato (naudojamos vietoj industrinių traukos baterijų), LTO - ličio titano oksido (ultra greitam įkrovimui) ir LMC - ličio nikelio magnio kobalto (naudojamos automobilių pramonėje).

PRODUKTO APRAŠYMAS            Ličio jonų, LFP
PRITAIKYMAS Didelio efektyvumo, greito ir gilaus krovimo,
didelės apkrovos, dalinio įkrovimo
GAMYBOS TECHNOLOGIJA  Li-Ion / Li-Poly
(LFP / NMC / LTO)
PRIEŽIŪRA    Kartą į metus patikrinti
   ĮTAMPA   12 V - 144V 
TALPŲ DIAPAZONAS (C5)            Iki 2500 Ah
 MATMENŲ STANDARTAI     BS, DIN, Individualūs
RESURSAS (CIKLAI*)    3750 +
DARBINĖ TEMPERATŪRA  -10°C / +55°C
(-40°C / +65°C su įdiegtu aušinimu
 ELEKTROSAUGOS
STANDARTAS
    IP 54 (IP67 pagal užsakymą)
ĮKROVIMO BŪKLĖS INDIKATORIUS 3 spalvų LED;
M3 modulis (užsakomas atskirai)
 MINIMALUS PAKROVIMO IR
IŠKROVIMO LAIKAS 
  20min /60min (HE versija)
2 min / 6 min (HP versija)
GAMYKLINIAI ĮKROVIMO
SPRENDIMAI
  MIDATRON HE - Lion
BATERIJOS BŪKLĖS IR
VALDYMO VALDIKLIS
 
     Integruotas MBM
JUNGTYS   CANBus (CANOpen)
RS485, RS232, Customized

      

MIDAC Spa šiandien siūlo platų standartinių ir specializuotų ličio jonų baterijų sistemų pasirinkimą bei toliau tęsia jų vystymą skirtingiems rinkos segmentams (AUTOMOBILIAMS, KROVIMO TECHNIKAI & REZERVINIAM TIEKIMUI) .
Šiai dienai kompanija gali pasiūlyti:

- Didelį pasirinkimą aukštos kokybės ličio celių, kurios gali būti pristatytos sumontuotos skirtingų matmenų ir formų dėžėse, skirtingų talpų ir pritaikytos skirtingiems darbams atlikti

- Patyrusių ir kvalifikuotų inžinierių komandą, turinčią dešimtmečių patirtį dirbant su įvairių tipų baterijomis.
- Kompanija turi nuosavą baterijų valdymo sistemą, kuri yra pritaikyta bet kokioms darbo sąlygoms.
- Platų ir patyrusį serviso tinklą produktų, įskaitant ir ličio jonų
baterijas, aptarnavimui ir priežiūrai.

SUMAŽINTI BATERIJOS KAŠTAI DĖL BATERIJOS TALPOS PRARADIMO

Rūgštinės švino baterijos yra veikiamos Peukert efekto: energijos baterija atiduos mažiau, nei galėtų, jeigu baterija iškraunama griečiau nei numatyta nominalios talpos apibrėžime (konkrečiai rūgštinėms baterijoms nominali talpa nurodoma esant ne greitesniam nei 5 valandų išsikrovimui, žymima C5). Kitaip sakant, jeigu baterijos talpa yra 100Ah prie C5 ir ji iškraunama greičiau, nei per 5 valandas, energijos ji atiduos mažiau, nei 100Ah. Ličio baterijos nėra
veikiamos tokio efekto, todėl jos atiduota tą patį energijos kiekį net jeigu yra greitai iškraunamos. Todėl, jeigu dirbant konkrečius darbus baterija yra iškraunama greičiau, nei per 5 valandas, galima naudoti mažesnės talpos ličio baterijas, nes švino rūgštinės baterijos vis tiek per tą patį laikotarpį atiduoda mažiau energijos.

Ličio baterijos nėrą veikiamos atminties (Peukert) efekto, todėl jos gali būti pakraunamos ir dalinai. Tradicinių baterijų talpa turi būti suderinta su įkroviklio pajėgumu, kad vienos įkrovos pakaktų pamainos darbams atlikti. Tuo tarpu ličio baterija, net jeigu ji nepilnai pakrauta, vistiek atiduos visą energiją, gautą tarp atskirų dalinių įkrovimų, kurios kiekis priklausys tik nuo įkrovimo laiko (čia dar būtina įvertinti minimalų technologiškai krovimo laiką). Tuo tarpu didelio energijos tankio LEP baterijos gali pasikrauti ir išsikrauti per kelias minutes, sukaupdamos ir atiduodamos didelius energijos kiekius, todėl gali būti naudojamos mažesnės talpos, tokiu būdu taupant kaštus.


Ličio charakteristikos.png


Kvapą gniaužiantis naujų technologijų vystymas dar kartą demonstruoja MIDAC požiūrį į produktų kūrimą, juos tarsi pradedant kurti nuo "DNR" sekos sudarymo. Todėl MIDAC gali užtikrinti kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą kiekviename gamybos etape. MIDAC ličio jonų baterijas technologine prasme galima drąsiai vadinti meno kūriniu, lyginant su kitomis panašiomis baterijomis. Visos baterijų funkcijos yra nuolat ir atidžiai sekamos MBM (Midac Baterijų Valdymo sistemos), todėl nuolat užtikrinamos geriausios eksploatacinės charakteristikos ir saugumas, baterijas galima įkrauti GREITU arba DALINIU režimais ir naudoti didelės ir intensyvios apkrovos sąlygomis. Baterijos tarnauja ne mažiau nei 3750+ ciklų (esant 80% iškrovimo lygiui), yra pilnai neaptarnaujamos ir gali būti įvardintos kaip reali alternatyva, jeigu klasikinės technologijos nesusitvarko su užduotimis.

MIDAC LFP BATERIJA LYGINANT SU TRADICINE ŠVINO RŪGŠTINE BATERIJA


SAUGUMAS
• Ličio baterijos yra tiek pat saugios naudoti, kaip ir rūgštinės baterijos
• Nedega, jokių išsiliejimų dužimo atveju, nekoroduoja ir nėra galimybės vidiniam trumpajam jungimui


DAR DIDESNIS EFEKTYVUMAS
• MIDAC LFP baterijos naudingumo koeficientas yra 98%, kai tuo tarpu švino rūgštinės - 80%, jų neveikia Puerket efektas.
• +40% vidutiniškai daugiau atiduota energijos LFP nei tokios pat talpos rūgštinė baterija


ILGAAMŽĖ
• LFP ličio baterijos tikėtina tarnavimo trukmė yra ne mažesnė nei 3750 ciklai, o tai ne mažiau nei 2 kartus daugiau nei klasikinės
švino rūgštinės baterijos ir net 6 kartus ilgiau nei gelinių ar AGM baterijų.


4 KARTUS DAUGIAU ENERGIJOS
• LFP turi 3 kartus didesnį energijos kaupimo tankį = mažesnė baterija / ilgesnis tarnavimo laikas
• Standartinis krovimo laikas: LFP = 2valandoss / švino baterijos = 6 valandos
• Greito įkrovimo trukmė: LFP = 20min / švino rūgštinės = 4 valandos


JOKIOS PRIEŽIŪROS
• Nereikia papildyti vandeniu, nekoroduoja, valyti dulkių ar nuosėdų - jokių kaštų!


EKOLOGIŠKOS
• Neišskiria jokių dujų emisijų, nereikia brangių įkrovimo patalpų,
perdirbamos, draugiškos aplinkai


VISA LIKUSI INFORMACIJA IR BATERIJŲ STANDARTAI - PRIKABINTAME PDF DOKUMENTE.