girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Noblelift technika

Kita sandėlio technika

Svarstyklės

Ratukai ir padangos

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Greito ir dažno pakrovimo baterijos MHE FAST

Šios baterijos gaminamos pagal MHE technologiją, tačiau konkrečiai MHE FAST – greito ir dažno pakrovimo baterijos – yra skirtos dirbti 2 pamainas po 12 valandų, 24 valandas per 5 dienas. Jos gali būti naudojamos tik su jai skirtu įkrovikliu MIDATRON HE bei turi būti būtinai instaliuotas baterijos būklės stebėjimo indikatorius MB2.

    

  Visos akumuliatorinės traukos baterijos gaminamos pasitelkiant  ypatingai modernią, pažangią ir patikimą MIDAC baterijų gamybos technologiją, kurią nepriklausomai sukūrė ir išvystė kompanija Midac. Todėl vienintelis MIDAC turi savo individualią baterijų celių markiruotę MDL (atitinka PzS, DIN (EN60254-1/2) standartą) ir MBS (atitinka PzB, SB (EN50272-3), dar kitaip Britų standartą).
     Produkcijos gamoje yra visos įmanomos celių konfigūracijos, todėl, kartu su kompanijos sukurtais įkrovikliais MIDAC gali patenkinti bet kokią užklausą baterijoms ar krovimo sistemoms.
     Kompanijos gaminamos baterijos yra labai plačiai pripažintos ir naudojamos, rinkoje turi ypatingai ilgaamžių baterijų reputaciją 

 MHE Fast.png


Techniniai duomenys ir charakteristikos

PRODUKTO APRAŠYMAS     MHE FAST
PRITAIKYMAS       Kuomet reikalingas didelis energetinis
ir aplinkosauginis efektyvumas
GAMYBOS TECHNOLOGIJA Švino rūgštinė
PRIEŽIŪRA    Kas savaitę
ARCHITEKTŪRA IEC 60254-2 serija L-E (2V DIN-BS celės)
TALPŲ DIAPAZONAS (C5)    250-775 Ah
CELIŲ JUNGIMO BŪDAS   Standžiomis
RESURSAS (CIKLAI*) 1800+
CENTRINĖ VANDENS UŽPILDYMO SISTEMA Užsakoma papildomai
PRIVERSTINĖ CELIŲ VENTILIACIJA  Negalima
ELEKTROLITO LYGIO INDIKATORIUS Užsakoma papildomai
ĮKROVIMO SPRENDIMAI Tik specialus greito ir didelio
įkrovimo įkroviklis
GAMYKLINIAI ĮKROVIMO SPRENDIMAI Tik MIDATRON HE FAST
BATERIJOS BŪKLĖS INDIKATORIUS   Integruotas
BATERIJOS KEITIMO SPRENDIMAI Taip

CELĖS - ENERGIJOS TIEKĖJOS - STRUKTŪRA

Celės struktūra.png

1. CELĖS PAVIRŠIAUS DANGTELIS.

Celės paviršius pagamintas unikalia MIDAC technologija. Paviršiaus dangtelis yra atsparus spaudimui, tvirtai laiko gnybtus, kurie papildomai yra užsandarinti guminiais tarpikliais. Todėl pro gnybtus niekada nebus elektrolito pratekėjimo ir nesikaups ant paviršiaus druskos, kurios yra laidžios elektros srovei ir skatina savaiminį baterijos išsikrovimą. Celės paviršiaus dangtelis standartiškai yra pritaikytas ir oro cirkuliavimo sistemoms (angį Air - Tech, ši opcija užsakoma atskirai ir yra skirta ventiliuoti priverstinai bateriją, kuomet ji kraunama), todėl ją bus galima sumontuoti ir vėliau, jeigu tik atsiras poreikis.

2. GNYBTAI

Tvirtos konstrukcijos ir pakankamo pločio gnybtai, savyje turintys vidinį M10 sriegį puikiai praleidžia elektros srovę (specialus lydinys beveik neturi elektrinės varžos) ir pasižymi geriausiomis mechaninėmis savybėmis. Todėl celes galima drąsiai permontuoti, nesibaiminant mechaninių gnybtų pažeidimų ar suprastėjusių elektros srovės laidumo savybių.

3. STANDŽIOS  BATERIJOS ELEMENTŲ (CELIŲ) JUNGTYS

Šio tipo baterijose Midac naudoja išskirtinai standžias celių jungtis tam, kad būtų užtikrintas garantuotas elektrinis kontaktas ir būtų išvengta bet kokių galimų elektrinės varžos ties sujungimu padidėjimu dėl korozijos ar netaisyklingos eksploatacijos. Tokiu būdu užtikrinamas maksimalus elektrinis laidumas ir galima baterijas savybes išnaudoti maksimaliai. 

4. SEPERATORIUS

Separatorius elektriškai izoliuoja celių plokšteles, kad šios tarpusavyje nesusiliestų ir neįvyktų trumpas jungimas. Seperatorius yra tarsi vokas, kuriame yra įpakuota celės aktyvioji plokštelė. Tuo pat metu pro seperatorių cirkuliuoja elektrolitas, todėl nuo seperatoriaus kokybės labai priklauso celės eksploatacinės savybės. MIDAC seperatorių gamina iš chemiškai neutralaus polietileno, kurio visas paviršius yra nesietas specialios formos mikro poromis, skatinančiomis ir palengvinančiomis elektrolito cirkuliaciją (difuziją).

5.TEIGIAMA PLOKŠTELE

Teigiamos plokštelės turi kumštinių vamzdelių tipo struktūrą, kurią tarpusavyje tvirtai laiko išlietas smulkus, bet tankus ir tvirtas tinklelis, yra pagamintas naudojant šiuo metu pačią moderniausią MIDAC gamybos technologiją. Todėl plokštelės pasižymi geriausiomis rinkoje mechaninėmis ir elektrinėmis savybėmis.

6.NEIGIAMA PLOKŠTELE

Neigiama plokštelė turi tinklo tipo struktūrą, kuris yra pagamintas iš storų ir tankių švininių gijų - kad būtų galima išgauti maksimalų plotkelės paviršiaus plotą, o tuo pačiu metu ir elektrinę talpą ir kuris tarsi narvas apgaubia teigiamą plokštelę, tokiu būdu užtikrindamas nepriekaištingas elektrines ir mechanines savybes.

Šio tipo baterijos yra gaminamos su padidintu švino kiekiu tam, kad baterija atlaikytų intensyvų naudojimą, dideles pakrovimo / iškrovimo sroves ir būtų išlaikytas ilgas tarnavimo amžius.

Kaip minėta aprašymo pradžioje, šios baterijos komplektuojamos su  MB2 ir gamyklinis įkroviklis MIDATRON HE FAST.

Kas yra MIDAC MB2?

MB2 BATERIJOS BŪKLĖS STEBĖJIMO SISTEMA

MBB2.png


Puikiai integruotas baterijos būklės stebėjimo indikatorius MB2 nuolat stebi ir kaupia duomenis apie VISUS pagrindinius baterijos parametrus, tokius kaip įtampa, jungčių varža, krovimo ir apkrovos srovės, elektrolito lygis ir temperatūra ir visa tai atlieka laboratoriniu tikslumu. Tuo pat metu pats modulis yra pagamintas iš mechaniškai ir chemiškai atsparių medžiagų bei kaupia duomenis visą baterijos gyvavimo laikotarpį.


Palaikydamas nuolatinį ryšį su įkrovos stendu MIDATRON, naudojančiu bevielę ryšio technologiją, MB2 taip pat seka ir įkrovimo procesą ir fiksuoja visus įvykius, įvykusius jo metu bei atitinkamai koreguoja įkrovimo algoritmą (kitaip sakant, koreguoja įkrovimo srovės moduliavimo algoritmą tam, kad baterija būtų įkrauta pilnai ir optimaliu tiek technologiniu, tiek energetiniu režimu. Ši technologija smarkiai prailgina baterijos tarnavimo laiką, jeigu baterija yra eksploatuojama labai intensyviomis ar agresyviomis (pvz., šaldytuve) sąlygomis. MB2 atitinka visus saugos ir suderinamumo protokolus ir kartu su MIDATRON įkrovikliais siūlo pilnai išbaigtą ir labai funkcionalią baterijų stebėjimo sistemą.

Likę techniniai duomenys ir kita informacija - prisegtame PDF dokumente.