girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

,,Reach Truck" - rietuvai buvo išrasti daugiau, nei prieš 50 metų, ieškant alternatyvių būdu sumažinant pravažiavimo tarpą, padidinti sandėliavimo aukštį. Ši technika pasižymi labai dideliais darbiniais aukščiais ir labai siauriais pravažiavimo koridoriais. Rietuvai turi priekines atramines kojas, kurios leidžia ištraukti ir paimti krovinius iš ypatingai aukštų vietų. Rietuvai turi didelį darbinį greitį ir galingas baterijas, dėl to jų  panaudojimas skirtas maksimaliai padidinti sandėlio našumą, nes darbinis aukštis galimas net iki  12 metrų! 

Veni VRT modeliai yra modernus sprendimas, atsižvelgiant į siaurus darbinius pravažiavimo koridorius - tik 2.8 m., leidžiantis tvarkyti paletinius krovinius iki 9 metrų aukščio. Operatoriaus kabina yra pilnai integruota į rietuvo kėbulą, užtikrinant maksimalią apsaugą, ergonomiką ir nuolatinį krovinio stebėjimą per stebėjimo sistemas viso kėlimo metu. Kėlimo strėlė pritvirtinta prie korpuso identiškai kaip ir pas įprastus krautuvus, o šakių vežimėlio pavertimas pagreitina ir sutrumpina kėlimo laiką, tuo pačiu sumažindamas ir energijos suvartojimą. Keltuvas turi fiksuotą strėlę, greitai kelia ir turi didelę likutinę keliamąją galią aukščiausiame taške.

Visuose VRT modeliuose integruoti naujos kartos, kintamos srovės (AC) kėlimo ir važiavimo varikliai, kurie nereikalauja jokios priežiūros. Važiavimo greitis iki 14 km/h, o kėlimas iki 0.7 m/s! Operatoriaus sėdynė reguliuojama pagal operatoriaus aukštį ir svorį, pagal jo poreikius. Įrangoje įtaisyti standartiniai saugos diržai. Lengvai valdomas, elektrinis 180° laipsnių vairavimas įeina į standartinę rietuvo bazę. Aukštos kokybės informacijos valdymo skydas, rodantis: važiavimo kryptį ir ratų padėtį; akumuliatoriaus išsikrovimo lygį; važiavimo greitį; kėlimo aukštį; daugybę kitų opcijų gali būti parenkama pagal konkrečius kliento poreikius. 


VRT-1.jpgVRT-2.jpg

Detali techninė charakteristika ir brėžiniai pateikiami pagal užklausimus.