girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Ratukai

WICKE header_logo.png
WICKE – tai Vokiečių kompanija, įkurta dar 1866. WICKE gamina visų įmanomų tipų ratukus ir jų sistemas tokiems žinomiems įrangos gamintojams kaip BT, Toyota,  Cesab, Linde, Jungheinrich, Still, Hyster, Yale, Atlet, Nissan, Unicarrier, Noblelift ir daugeliui kitų. WICKE gamykloje, netoli Wuppertal - iš kurios mes gauname užsakymus - dirba apie 250 kvalifikuotų darbuotojų. Dauguma šiuolaikinės technikos ir įrengimų yra tiekiama būtent su WICKE gamybos ratukais ar jų sistemomis. WICKE gaminiai yra kokybės etalonas ir juos naudoja visa eilė didžiausių įmonių Lietuvoje. WICKE t.p. turi gamyklų ir kitose šalyse, turi atskirą tyrimų ir naujų produktų kūrimo padalinį, todėl priima ir individualius užsakymus. 

Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą ratukų medžiagą, žemiau esančioje lentelėje rasite palyginimą ratukų medžiagų, atsižvelgiant į naudojimo pobūdį:

Medžiaga   Rankinis važiavimas  Elektrinis važiavimas  Darbas žemoje temperatūroje  Važiavimas per rampas  Nelygus pagrindas  Šlapias pagrindas  Ilgi atstumai  Didelės apkrovos  Triukšmo skleidimas  Maksimalus greitis
varančiojo rato 
Maksimalus greitis, 
apkrovos ratų 
Poliuretanas   ♦♦♦   ♦♦   ♦   ♦♦ ♦♦♦  ♦  ♦  ♦♦  ♦  10 km/h 12 km/h

Vulkolanas (NDIITHANE)

♦♦♦    ♦♦♦    ♦♦   ♦♦♦   ♦♦♦  ♦  ♦♦♦  ♦♦♦  ♦  25 km/h 30 km/h

Žymėjimų reikšmės: - Patenkinamas; ♦♦ - Geras; ♦♦♦ - Rekomenduojamas