girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Pilnai elektrinis JL750

Pilnai elektrinis JL750
Pilnai elektrinis JL750
Pilnai elektrinis JL750
Pilnai elektrinis JL750

„Just Lift“ kontrabalansinis kranas JL750 yra savaeigis ir svorius keliantis elektriniu būdu. Pagamintas tam, kad būtų lengviau pakelti bet kokio tipo iki 750 kg lengvuosius svorius koridoriuose ir uždarose vietose. Viena iš stipriųjų pusių yra rutulinių guolių pasukimo mechanizmas, dėl kurio 240 ° sukamasis judėjimas yra efektyvus ir lengvas, o tai palengvina bet kokio tipo gaminių gabenimą. Kranas JL 500 suprojektuotas pagreitinti ir optimizuoti visas operacijas, susijusias su kėlimu ir logistika, padidina produktyvumą, tuo pačiu užtikrinant maksimalų saugumą ir ergonomiką operatoriui.
x5.png
x6.png
x7.png
x8.png

Ergonomiškas valdymas
"Zallys" vairo rankena buvo suprojektuota ir pagaminta taip, kad operatoriaus naudojimas būtų ergonomiškesnis, užtikrinant tinkamą komfortą ilgą laiką. Rankenos ergonomiškas dizainas leidžia visus valdymo mygtukus turėti po ranka, ekranėlis rodo baterijos išsikrovimo lygio indikatorių, o raktas yra sumontuotas ant rankenos viršaus. Konstrukcija pagaminta iš tvirto plastiko, kad būtų atspari atsitiktiniams smūgiams.

JL 250.png


5 Greičių rėžimai
  Visuose savaeigiuose kranuose su valdymo rankena yra 5 greičių rėžimai. Kiekvieną kartą spustelėjus mygtuką, greitis persijungia iš vienos pavaros į kitą. Tokiu būdu operatorius gali labai greitai pasirinkti tinkamą greitį, atsižvelgdamas į manevrų tipą. „Flex to Go“ sistema sukurta užtikrinti didesnį manevringumą važiuojant įrenginiu didesniu greičiu, kai reikia įveikti didesnį atstumą. Kiekvienas paspaudimas padidina 20% didesnį greitį nei ankstesnė pavara. Greičio rėžimai: 20% - 40% - 60% - 80% - 100%. Įjungus penktą pavarą, paspaudus mygtuką vėl įsijungia pirma pavara.

x4.pngNuotolinio valdymo pultas
Nuotolinio valdymo pultas leidžia viena ranka pakelti krovinį, kita - manevruoti į reikiamą padėtį. Jo ergonomiškas dizainas leidžia dirbti daug valandų, nevarginant rankos. Struktūra yra atspari smūgiams, kai nuo žemės nukrenta ne daugiau nei iš vieno metro. Pulto skydelis leidžia 4 stiebo judesius, garso signalą ir avarinį sustabdymą, jei reikia.

ss.jpg


Techniniai duomenys ir charakteristikos

jl 750 spec.png